English

          

   
 

 

 

 

 

 

 

Hakkımızda:

Shevketoglu Domestic Ltd. Kökü 1956 yılına dayanan bir aile şirketidir. 1956 yılında Doğan Lastik Kaplama ve Aeresol fabrikası olarak kurulan şirket ilerleyen yıllar içerisinde , kimyasal hammade distrübütörlüğü, temizlik malzemeleri imalatı hijyen ,pest control ve avcılık-atıcılık spor malzemeleri departmanlarını oluşturarak yeni kimliğini aldı.
Kurucumuz Hüseyin Şevketoğlu'nun yönlendirmesi ile kredi kullanmayan şirket kendi sermayesi ile yavaş fakat istikrarlı bir şekilde büyürken ,doğu Akdeniz havzasını ve özellikle K.K.T.C.'yi derinden etkileyen 1963,1966,1974 1. körfez savaşı ve takib eden diğer krizlerin etkisinden kısa sürede kurtuldu.Kendi malı olan arazi ve binalarda yerleşik olan şirket 25 kişi istihtam etmektedir.
Shevketoglu Domestic Ltd., Henkel,Cognis,Ecolab, Alteco Chemicals,Gujarat Chemicals, Symrise, Endura, Omersub, Raymarine, Laser, Crewsaver, Rappala, Beratta, Perazzi, Marocchi, Yamaha outboards & water vehicles ve benzeri birçok tanınmış firmaların K.K.T.C. temsilcisidir. Türkiye Cumhuriyetinde kuruluşu olan Birkaç istisna dışındaki bütün ticaretimiz aracısız ve direkt olarak gerçekleşmektedir.En kaliteli ürünleri en makul fiyatlara müşterilerimizin ayağına getirebilmemizin sırrı budur.
İthalat:Şirketin ithalata dayalı iş hacmi en süratli gelişen kısmıdır.Her zaman ilgi alanımız içerisindeki yeni ürünleri yakından takip etmekte ve son derece seçiçi ve titiz bir şekilde mevcut iş ortaklarımızın ürünleri üzerindeki olası etkisi değerlendirildikten sonra yeni ürünleri paletimize eklemekteyiz.İlgimizi çekeceğini düşündüğünüz bir ürüne sahip iseniz lütfen ........... bilgi notu gönderin.
İhracat:1978-1987 yılları arasında özellikle Türkiye Cumhuriyetine likit deterjan ve aerosol insektesit ihracatı yapan şirketimiz 1990'lı yıllarda rekabet gücünü kaybederek ihracatını durdurmuştur.Uluslararası şirketler ile rekabet edebilmek için gereken değişiklikler 2008 ortası itibari ile tamamlanmış olacaktır. Su bazlı insektesit ve aerosol insektesit ürünlerimiz olan SERTEX ve FLUETEX için orta doğuda güvenilir ihracat ortakları aramaktayız. SERTEX veya FLUETEX ürünleri ilginizi çekiyorsa lütfen şirketinizi tanıtan bilgileri ....... gönderin.

Kara ve Deniz Sporları:

Atıcılık avcılık
Beretta
Marocchı
Ata arms
Perazzi
Umarex
Whalter
Leuphold
J.D.C.
Browning

   

Deniz araçları
Şişme botlar
Fiber tekneler
Kişisel su taşıtları(jet ivmeli)
Elektronıkler
Su altı malzemeler
Balık avı ürünleri
Can yelekleri
Diger ürünler

   

Domestic Products:
Yerli üretimi devam eden ürünlerimiz ISO 9001 sertifikalıdır.
Kumaş yumuşatıcılar
Yüzey temizleyiciler
Kolonya
Agır kir ve yağ sokücü
Cam ilacı
Su bazlı insektesitler
Aeresol insektesitler.
Likit deterjan
Sıvı sabun

   


 

Pest Control:
Böcek ilaçları
Kemirgen ilaçları
Kuş önleme
Hizmetler ve referanslar.

Giysi
5:11
Follow me
Beretta

 

Anasayfa | Hakkımızda | Kara Sporları | Deniz Sporları | Pest Control&Hijyen | Domestic Ürünleri | Bağlantılar | İletişim
Designed, Maintained and Hosted by
Kibris.Net